EV SSL Sertifikası

Yeşil bar özelliğine sahip olan ve belge gerektiren EV SSL Sertifikası hizmetimiz yayında. En uygun fiyatlar ile birlikte tüm SSL sertifika ve çeşitlerine sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

EV SSL Paketleri

Tek Subdomain
Firma Doğrulamalı
%99 Browser Uyumluluğu
Belge Gerektirir
5-10 İş Günü Kurulum
Yeşil Bar Destekli
Tek Subdomain
Firma Doğrulamalı
%99 Browser Uyumluluğu
Belge Gerektirir
5-10 İş Günü Kurulum
Yeşil Bar Destekli
Tek Subdomain
Firma Doğrulamalı
%99 Browser Uyumluluğu
Belge Gerektirir
5-10 İş Günü Kurulum
Yeşil Bar Destekli
Tek Subdomain
Firma Doğrulamalı
%99 Browser Uyumluluğu
Belge Gerektirir
5-10 İş Günü Kurulum
Yeşil Bar Destekli

EV SSL Nedir ?


SSL sertifikaları arasında müşterilerimizin potansiyel ve markaları açısından en çok önerdiğimiz sertfika türü EV SSL olmaktadır. Belge gerektiren ve yeşil bar özellikli kurumsal firmalar için oluşturulan bir sertifika türüdür. Günümüzde kurumsal şirketlerin kullanarak memnun kaldığı hizmet türlerinden birisidir.


EV SSL, “Extended Validation” teriminin kısaltması ile birlikte ortaya çıkmaktadır. Türkçe karşılığı olarak Genişletilmiş Onaylama anlamını taşımaktadır. EV SSL sertifikası ile birlikte, ziyaretçilere daha fazla güven verebilirsiniz. Yeni bir SSL türü olan bu modelde, aslında site üzerinde tamamen yetkinin sizde olduğunu göstermektedir. Bu SSL modeli ile birlikte ziyaretçilerinize web sitenizin kesin olarak sorunsuz bir şekilde görüntüleme yapabileceğinizi de kanıtlamış olacaksınızdır. Aynı zamanda herhangi bir dolandırıcılık gibi durumların olmadığını da anlamış olacaklardır.

Geçerli bir EV SSL sertifikası kurulduğunda, sitenizin bar çubuğunda yeşil bir adres gözükmektedir. Aynı zamanda adres çubuğunun hemen yanında yasal şirket adınız da yazmaktadır. Bu sayede de güven alanında büyük bir farklılık yaratmış olacaksınızdır. Bu durum özellikle e-ticaret siteleri için büyük bir önem taşımaktadır

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Soruların cevaplarını sizin için hazırladık!

EV SSL Sertifikası, "Yeşil Adres Çubuğu" özelliği ile sitenize gelen ziyaretçilere güven duygusunu aşılamaktadır. Kullanıcılar, EV SSL sertifikasına sahip bir web sitesini ziyaret ettiğinde, tarayıcıda bulunan domain kısmı yeşil renge döner. Bu bölümde domain sahibi olan kişinin veya firmanın bilgileri görülebilir. Bu özellik web siteye gelen ziyaretçiler için daha güvenli bir sayfa olduğunun göstergesidir. Kullanıcı güveni arttıran bir etkendir. Ziyaretçinin kullanıcıya veya müşteriye dönüşmesi bu şekilde daha kolay olacaktır.

Aysima.com üzerinden aldığınız EV SSL sertifikası işleminden sonra, istenilen evrakların tam olarak iletilmesi gerekmektedir. Resmi evraklarınızı ilettikten sonra 1 ile 5 iş günü arasında EV SSL Sertifikanız onaylanmaktadır. EV SSL sertifikası paketlerini satın almak için buraya tıklayınız.

Sertifikayı satın aldıktan sonra, firma/kurum adı ve ünvanı adres çubuğunda yeşil bar içerisinde gözükür. Burada gözüken firma/kurum adı ve ünvanı gibi bilgiler, EV SSL sertifikası satın alma işlemi sırasında teslim edilen belgelerdeki ile birebir aynıdır.

EV SSL sertifikası edinmek için firma olma şartı aranmamaktadır. Kişisel projeleriniz, eğitim kurumları ve belediyeler de bu sertifikayı satın alabilirsiniz.

EV SSL sertifikasını satın aldıktan sonra teknik ekibimiz ücretsiz olarak bu kurulumu yapmaktadır.

SSL Sertifikanızı yanlışlıkla silmeniz durumunda, teknik destek servisimizden tekrar sertifikanızı ve kurulmasını talep edebilirsiniz.
overlay spinner