Wildcard SSL Sertifikası

Güvenilir SSL sertifikası hizmetlerimiz ile birlikte alan adlarınıza doğrulanmış belge satın alabilirsiniz. Tüm alan adlarını destekleyen Wildcard SSL ile birlikte güvenliği en üst düzeye çıkarmaya hazırlanın !

Wildcard SSL Paketleri

PositiveSSL
Wildcard
Domain Doğrulamalı
%99 Browser Uyumluluğu
Belge Gerektirmez
Hızlı Kurulum
rapidssl
Wildcard
Domain Doğrulamalı
%99 Browser Uyumluluğu
Belge Gerektirmez
Hızlı Kurulum
sectigo
Wildcard
Domain Doğrulamalı
%99 Browser Uyumluluğu
Belge Gerektirmez
Hızlı Kurulum
comodo essential
Wildcard
Domain Doğrulamalı
%99 Browser Uyumluluğu
Belge Gerektirmez
Hızlı Kurulum

Wildcard SSL Nedir ?


Tek bir sertifika ile onlarca farklı alan adını güvenli hale getirmek için sizlerde hemen Wilcard SSL sahibi olun. Aynı etki alanında birden fazla siteyi ya da sayfaları barındıran kişiler için harika bir fırsattır. Wildcard SSL, bu alanda maliyet alanında da en hesaplı çözümlerden birisidir. Sertifikanın tek bir maliyeti ile birlikte, ileride olabilecek ek alanların maliyetini de telafi etmektedir. Bu durum da kullanıcılar için büyük avantajlardan birisidir.


Standart SSL ile birlikte karşılaştırdığımızda, ortaya büyük farklar çıkmaktadır. Tam nitelikli alan adları için yayınlanan standart SSL sertifikaları, sadece yayınlandığı ismi yani domaini güvenli kılmaktadır. Fakat bu tarafta Wildcard SSL sertifikasında işler daha daha da kapsamlı olmaktadır. Wildcard SSL ile birlikte alan adı ve alt alan adları da devreye girmektedir. Bu durum hem daha güvenli hem de daha sağlıklı olmaktadır. Hem kullanıcılar için hem de siteye giriş yapan ziyaretçiler için geçerli bir durumdur.

Wildcard SSL’de belge gerektirmeyen kurulumlar arasında yer almaktadır. Tüm alt alan adlarınızı kapsayan Wildcard SSL, alanında en uygun ve en çok tercih edilen isimdir. Sizlerde hemen sayfamız üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde Wildcard SSL sertifikasına sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Soruların cevaplarını sizin için hazırladık!

Wildcard SSL, standart sertifikaların aksine, web sitenizi tüm alt alan adlarınızla (subdomain) birlikte güvenli hale getirebilen daha kapsamlı bir SSL sertifikası türüdür. Tek bir sertifikada sınırsız sayıda subdomaini güvenli hale getirebilirsiniz. Sertifikanın bir defalık maliyeti, ileride ekleyebileceğiniz ek alanların maliyetini telafi eder. Wildcard SSL sertifikası hizmetini satın almak için tıklayınız.

Wildcard SSL Sertifikası kullanmak; web sitenizi güvenlik anlamında güçlendirmesinin yanında, web siteniz ve tüm alt domainlerinize (subdomain) güvenli web sitesi olarak adlandırılmasını sağlar. Böylelikle arama motorlarında daha güvenli ve avantajlı olabilirsiniz. Ayrıca Wildcard kullanmayan rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Alt alan adı kullanımı (subdomain), güven işareti, site mühürü ve ücretsiz kurulum desteği gibi bir takım özellikleri ile standart SSL sertifikalarına göre daha kapsamlı bir güvenlik sertifikasıdır. Arama motorlarınca daha güvenli hale gelebilmek son zamanlarda oldukça önem arz eder. Bu nedenle Wildcard SSL sertifikaları, web sitenizin veri güvenliğini sağlamanın en doğru yoludur.

Wildcard SSL satışı yetkili hosting firmaları tarafından satın alabileceğiniz bir üründür. Buraya tıklayıp ilgili sayfa üzerinden satın alma işlemini yapabilirsiniz. Ana web siteniz ve alt alan adlarınız için bütçenize uygun paketleri inceleyip karar verebilirsiniz.

SSL Sertifikasını yanlışlıkla silmeniz durumunda yetkili personelimiz sizin için kurulumu tekrar gerçekleştirecek ve sorununuzu giderecektir.
overlay spinner