SSL Sertifikaları

Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik olarak SSL fiyatlandırma tablomuza aşağıdan göz atabilirsiniz. En uygun fiyatlar üzerinden alan adlarınıza uygun güvenlik SSL sertifikasını sitemizden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

SSL Paketleri

ÜRÜN ADI
KURULUM
SUBDOMAİN
YEŞİL BAR
ONAY ŞEKLİ
ÜCRET
Positive SSL
Hemen İşlem TEK SUBDOMAİN Mevcut Değil DOMAİN DOĞRULAMA
10.00 $ / Yıl SATIN AL
RapidSSL
Hemen İşlem TEK SUBDOMAİN Mevcut Değil DOMAİN DOĞRULAMA
12.00 $ / Yıl SATIN AL
Sectigo SSL
Hemen İşlem TEK SUBDOMAİN Mevcut Değil DOMAİN DOĞRULAMA
40.00 $ / Yıl SATIN AL
Comodo SSL
Hemen İşlem TEK SUBDOMAİN Mevcut Değil DOMAİN DOĞRULAMA
45.00 $ / Yıl SATIN AL
Positive SSL Wildcard
Hemen İşlem WİLDCARD SUBDOMAİN Mevcut Değil DOMAİN DOĞRULAMA
128.00 $ / Yıl SATIN AL
RapidSSL Wildcard
Hemen İşlem WİLDCARD SUBDOMAİN Mevcut Değil DOMAİN DOĞRULAMA
119.00 $ / Yıl SATIN AL
Sectigo SSL Wildcard
Hemen İşlem WİLDCARD SUBDOMAİN Mevcut Değil DOMAİN DOĞRULAMA
169.00 $ / Yıl SATIN AL
Comodo SSL Wildcard
Hemen İşlem WİLDCARD SUBDOMAİN Mevcut Değil DOMAİN DOĞRULAMA
359.00 $ / Yıl SATIN AL
Positive EV SSL
5-10 İŞ GÜNÜ TEK SUBDOMAİN Mevcut FİRMA DOĞRULAMA
159.00 $ / Yıl SATIN AL
Sectigo EV SSL
5-10 İŞ GÜNÜ TEK SUBDOMAİN Mevcut FİRMA DOĞRULAMA
259.00 $ / Yıl SATIN AL
Comodo EV SSL
5-10 İŞ GÜNÜ TEK SUBDOMAİN Mevcut FİRMA DOĞRULAMA
289.00 $ / Yıl SATIN AL
Geotrust EV SSL
5-10 İŞ GÜNÜ TEK SUBDOMAİN Mevcut FİRMA DOĞRULAMA
329.00 $ / Yıl SATIN AL

SSL Nedir ?


Tüm SSL sertifikalarına tek bir ekrandan ulaşarak satın alabilirsiniz. Bu sayfamızda sitemizde yer alan tüm Standart SSL, Wildcard SSL ve EV SSL hizmetlerini bir arada topladık. Bu sayede sizler de seçim yaparken hem daha iyi hem de daha sağlıklı yapabileceksinizdir.


Sayfamızda yer alan tüm SSL sertifikaları, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hazırlanmış durumdadır. Buradaki genel amacımız tüm sertifika çeşitlerini karşılaştırmak ve sizi de bu tabloya dahil etmektir. Bu sayede sizlerde kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda aradığınız hizmete hızlıca kavuşabilirsiniz. Kurulum işlem zamanından fiyatlarına kadar birçok aradığınız özelliği tabloda bulabilmeniz mümkündür. Aysima.com olarak en uygun ve güncel fiyatlar üzreinden satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

SSL sertifikaları ile birlikte sitenizin güvenilirliğini çok daha üst sayfalara taşıyabilirsiniz. Bu konuda özellikle de e-ticaret siteleri büyük bir ölçekte yararlanması gerekmektedir. Çünkü siteye giren kişilerin güvenebilmesi için özellikle bir sertifika sahibi olmanız gerekmektedir. Sırf bu sebepten dolayı birçok müşteriniz siteye girdiği anda hemen çıkacaktır. Tüm SSL sertifikaları ile birlikte sitenizin güvenilirlik oranını en üst düzeylerde tutabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Soruların cevaplarını sizin için hazırladık!

SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikası, ağa bağlı bilgisayarlar arasında kimliği doğrulanmış ve şifrelenmiş bağlantılar kurmak için kullanılan bir güvenlik protokolüdür.

Tüm SSL sertifikaları özünde aynı protokol ve mantık ile çalışmaktadır. Ancak sağladıkları birtakım özellikler açısından farklılıkları bulunur. SSL sertifikalarının arasındaki farklar ise şifreleme kalitesi, doğrulama tipi, yeniden kullanım, tarayıcı uyumluluğu, mobil uyumluluk, sigorta bedeli, alt alan adı uyumluluğu gibi konulardan oluşur.

Arama motorları sıralama faktörü olarak web site ve veri güvenliğine dikkat etmektedir. Bu nedenle arama motorları için önemli bir kriter olarak dikkat çekiyor. SEO için sitenizin otoritesinin artması ve güvenliği önemli adımlardan bazılarıdır. Bu nedenle SSL sertifikanızın olması size arama motorları sıralamalarında avantaj sağlayacaktır.

Evet, yapıyoruz. Aysima.com olarak siteniz için aldığınız SSL sertifikanızı ücretsiz olarak kurulumunu gerçekleştiriyoruz. SSL kurulum işlemi yaklaşık olarak 10-15 dakika arasında sürmektedir. Kurulum sonrasında teknik ekibimiz, tarafınıza bilgilendirme yapmaktadır. SSL sertifika paketlerimizi incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Yeşil adres çubuğu, yalnızca EV SSL kategorisinde kullanılabilen bir özelliktir. Firma, kurum, şahıs siteler için gerekli evrakları gönderdiğiniz takdirde bu sertifikayı edinebilir, web sitenizin güvenilirliğini arttırabilirsiniz.

SSL fiyatlarının değişkenlik göstermesinin nedenleri şunlardır: Sertifika türü, koruma yani şifreleme gücü ve sağladığı sigorta bedelidir. Bu üç nedene bağlı olarak fiyatlarında değişiklik görebilirsiniz. Farklı SSL türlerinde farklı paket fiyatları ödersiniz. Bütçenize en uygun fiyatlar için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Hayır, gerekmiyor. RapidSSL, QuickSSL Premium ve Thawte123 SSL Sertifikaları için herhangi bir belge gerekmemektedir. Ancak Diğer SSL sertifikaları için bazı belgeler gerekebilir.

Herhangi bir siteyi ziyaret ettiğinizde tarayıcının adres çubuğunda asma kilit simgesinin bulunması bu sitenin SSL sertifikasına sahip olduğu anlamına gelir. Asma kilite tıkladığınızda o web sitesinin SSL sertifikası hakkında bilgiler edinebilir, geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Seçtiğiniz SSL tipine bağlı olarak, sertifikanızın aktifleşmesi birkaç dakika da sürebilir, birkaç iş gününü de alabilir.

SSL sertifikasına sahip sitelerde, sunucu-istemci etkileşimleri siber tehditler ve hackerlar tarafından korunur. Oturum açma bilgileri, kredi kartı bilgileri, parolalar, adresler gibi aktarılan tüm hassas ve değerli bilgiler şifrelenir. SSL sertifikası müşterileriniz kullanıcı gizliliği açısından önemli bir kriterdir. Ayrıca bazı arama motoru tarayıcıları, sertifika kullanmayan web sitelerinde "güvenli değil" ibaresi göstererek ziyaretçilere uyarı yapmaktadır. Bu da web sitesine gelen ziyaretçilerin çekimser kalmasında ve güvensizlik ortamı yaratmasına etken olur. SEO performansı için de SERP sıralamalarında SSL gereklidir. Çünkü güvenli web siteleri, Google gibi arama motorları tarafından sıralama metrikleri arasında yer alır.
overlay spinner