Aysima Hosting Destek

Müşteri Paneli Hosting Çizgi Teknik Destek Hosting Çizgi iletişim
Ana sayfa > Hakkımızda


Kurumsal Hosting
Alışveriş Sepeti
Banka Hesaplarımız
Ödeme Bildirimi FormuAysima Bilişim Teknolojileri

2004 yılından bu yana sektörde 9. yılını dolduran Aysima yönetmekte olduğu sunucu adeti ile Türkiye'nin en büyük hosting firmalarından biridir.

Kurulmuş olduğu günden itibaren web hosting, alan adı tescili, radyo hosting,Tv Hosting, kiralık sunucu, Virtual power server, virtual dedicated server gibi hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız müşterilerine %99.9 uptime garantisi sağlamaktadır.
Aysima sektörün tüm ihtiyaçlarını ve yeniliklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam etmektedir.
Yenilenmeyi ve bu yeniliklerle kendini daha da geliştirmeyi ilke edinen firmamız son 2 yıllık döneminde hizmet kapasitesini 3 katına yükselterek büyük bir başarıya imza atmıştır.

Gerek yurtiçi gerekse yurt dışı lokasyonlu hizmetleri ile hızla ilerleyen Aysima, güvenilirliği ve hizmet kalitesiyle sektörün önemli Türk markalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Aysima; "Başarının zirveye çıkmak değil zirvede kalmak" olduğuna inanan yönetimi ile geleceğe yönelik adımlarını sektörün değişen dengelerine göre düzenlemektedir.
Bu sayede siz değerli müşterilerimize geçici değil devamlılık arz eden hizmetler sunarak sekteye uğramadan devam ettirebilmekteyiz.

2011 yılı itibari ile kurumsal kimliğini Aysima Bilişim Teknolojileri olarak belirleyen firmamız sizlerin de desteği ile ümit ediyoruzki yoluna tüm hızıyla devam edecektir.

Amacımız sizleri huzurlu, güvenli ve kaliteli hizmetin çatısı altında barındırmaktır.

Kullandığımız otomasyon sistemleri ile müşterilerimiz sipariş sonrasında herhangi bir bekleme yapmadan sistemlerine hemen erişebilir. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan işlemlerinizi çok kısa sürede gerçekleştirmiş olursunuz. Hızlı işlem demek bir adım önde olmak demektir ve Aysima ile her zaman bir adım önde olacaksınız.

Aysima güncel olmayı her zaman kendisine esas almış bir şirkettir. Kullandığı yazılımlarda güncel sürümleri tercih ederek müşterilerinin güvenli bir ortamdan hizmet almalarını sağlamaktadır.

Paylaşımlı hosting hizmetlerimizde kullandığımız cluster teknolojileri ile veri kaybı riski minimize edilmiştir. Bu sayede müşterilerimiz çok daha güvenli şekilde internet ortamına sitelerini sunmakta ve iş çevreleriyle dosyalarını paylaşabilmektedir. Hosting sunucularımızda bir çok disk aynı anda çalıştırılmaktadır.
Donanımsal Raid kartları ile desteklenen bu disk yapısı sayesinde güvenlik ile beraber yüksek performansın gücünü yanınızda hissedeceksiniz.


Firma Adı :Aysima Bilişim Teknolojileri
Vergi Dairesi :Kadıköy
Vergi Numarası :6100329598
Teknik Destek :7/24 Müşteri Panelinden Ticket Destek
Telefon : 0 216 330 9056 (pbx) Hafta içi: 10.00-18.00
Fax :0 216 330 9046
Adres :Eğitim Mah. Ünal Sok. No: 2 / 19 İstanbul Plaza Kadıköy / İSTANBUL

RSS Twitter
Firmamızı sosyal ağlar üzerinden takip edebilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır © 2017 Aysima Bilişim Teknolojileri