Hakkımızda

Aysima sektörün tüm ihtiyaçlarını ve yeniliklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarına 2004 yılından bu yana devam etmektedir.Aysima Bilişim Teknolojileri
Aysima sektörün tüm ihtiyaçlarını ve yeniliklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam etmektedir. Yenilenmeyi ve bu yeniliklerle kendini daha da geliştirmeyi ilke edinen firmamız yılların getirdiği birikimle siz müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır..

Türkiye lokasyonlu hizmetleri ile hızla ilerleyen Aysima, güvenilirliği ve hizmet kalitesiyle sektörün önemli Türk markalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Aysima; "Başarının zirveye çıkmak değil zirvede kalmak" olduğuna inanan yönetimi ile geleceğe yönelik adımlarını sektörün değişen dengelerine göre düzenlemektedir. Bu sayede siz değerli müşterilerimize geçici değil devamlılık arz eden hizmetler sunarak sekteye uğramadan devam ettirebilmekteyiz.

2011 yılı itibari ile kurumsal kimliğini Aysima Bilişim Teknolojileri olarak belirleyen firmamız sizlerin de desteği ile ümit ediyoruz ki yoluna tüm hızıyla devam edecektir.

Amacımız sizleri huzurlu, güvenli ve kaliteli hizmetin çatısı altında barındırmaktır.

Neden Aysima


Kullandığımız otomasyon sistemleri ile müşterilerimiz sipariş sonrasında herhangi bir bekleme yapmadan sistemlerine hemen erişebilir. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan işlemlerinizi çok kısa sürede gerçekleştirmiş olursunuz. Hızlı işlem demek bir adım önde olmak demektir ve Aysima ile her zaman bir adım önde olacaksınız.

Aysima güncel olmayı her zaman kendisine esas almış bir şirkettir. Kullandığı yazılımlarda güncel sürümleri tercih ederek müşterilerinin güvenli bir ortamdan hizmet almalarını sağlamaktadır.

Paylaşımlı hosting hizmetlerimizde kullandığımız cluster teknolojileri ile veri kaybı riski minimize edilmiştir. Bu sayede müşterilerimiz çok daha güvenli şekilde internet ortamına sitelerini sunmakta ve iş çevreleriyle dosyalarını paylaşabilmektedir. Hosting sunucularımızda bir çok disk aynı anda çalıştırılmaktadır.
Donanımsal Raid kartları ile desteklenen bu disk yapısı sayesinde güvenlik ile beraber yüksek performansın gücünü yanınızda hissedeceksiniz.

Ticari Bilgilerimiz

Kayıtlı Vergi Dairesi:    KADIKÖY
Vergi Numarası:   40477948238
Kayıtlı Ticaret Odası:   İstanbul Ticaret Odası
Tescil Tarihi:   15/03/2007
Ticaret Sicil Numarası:   619282
overlay spinner