reseller hosting

Reseller Hosting paketlerimiz ile çoklu hosting hesapları oluşturabilirsiniz.

Projenize uygun en iyi hizmet için öncelikle Platform Seçiniz

Bize güvenen 11,000+ müşterimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

png png png png pngTürkçe Panel

Cpanel/WHM ve Plesk üzerinden reseller hosting hizmetinizi yönetebilirsiniz

Uptime

Yüksek uptime garantisi ile güvenilir servis ve devamlılık sağlamaktayız.

SSD Reseller

Sunucularımızda kullanılan SSD alt yapısı ile web siteleriniz hızlı şekilde açılmaktadır.

Destek

Müşteri paneliniz üzerinden 7/24 ticket göndererek destek alabilirsiniz.

Multi Platform

Firmamız ister Linux ister Windows platformda barındırma fırsatı sunmaktadır.

İade garantisi

Reseller hosting hizmetlerinde 7 gün içinde ücretsiz iade garantisi sağlıyoruz.

Yedekleme

Reseller hosting hizmetlerinde sistem güvenliği için haftalık yedek alınmaktadır.

7/24 İzleme

Hosting sunucularımızın tümü uptime sistemi üzerinden takip edilmektedir.

Firmamız 2004 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize ekonomik ve hızlı hizmet sunmaktadır. Kendinizi şimdiden güvende hissedebilirsiniz!
Kolay Yönetim

Satın aldığınız reseller hosting hizmetini size verilen reseller kontrol paneli ile kolayca yönetebilirsiniz. Kontrol paneliniz üzerinden hosting hesaplarınızı, paketlerinizi oluşturabilir buna ek olarak tüm web hosting özelliklerini de yönetebilirsiniz.

Performans

Sunucularımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak en iyi şekilde optimize edilip servise açılmaktadır. İhtiyacınıza en uygun reseller hosting paketini seçerseniz eğer hosting hesaplarınızı daha kolay oluşturabilirsiniz.

Uyumluluk

Sunucularımızdaki mevcut yapıyı en güvenli şekilde yazılımlarınıza uyumlu hale getirmeye çalışmaktayız. Pek çok hazır yazılım mevcut sistemlerimiz ile uyumlu şekilde çalışmaktadır.

Realtime Virüs Koruması

Windows sunucularımızda gerçek zamanlı virüs koruması olarak Kaspersky bulunmaktadır. Bu sayede windows sunucularımızdaki hizmetlerinizde dosyalarınız, mail hesaplarınız %97 tarama altındadır. Linux sunucularımızda ise sistemin yapısı gereği belirli aralıklarla tarama yapılabilmektedir.

Yedeklilik

Sunucularımız işletim sistemi ve kullanılan hizmetin destek seviyesine göre otomatik yedeklemeye sahiptir. Bu yedekler günlük, haftalık ve aylık olarak değişkenlik göstermektedir. Aldığınız hizmet ile alakalı olarak firma yetkilimize sunucu yedekleme süresini sorabilirsiniz. Sunucularımızda kullanılan otomatik yedekleme servisi herhangibir donanım ya da yazılım sorununa karşı veri kaybınızı minimum seviyeye indirmektedir.

Network Güvenliği, Firewall

Sunucularımız network güvenliği için Juniper , Cisco gibi donanımların ardında bulunmaktadır. Bu sayede network uptime garantimiz kendini korumaktadır.

Sunucu Yönetimi

Firmamız çalışanları hizmet sağlamakta olduğu sunucular üzerinde etkin tecrübeye sahip olup siz müşterilerimizin daha iyi hizmet almasını garanti altına almaktadır.

Güleryüzlü Hizmet

Tüm çalışanlarımız siz değerli müşterilerimizin problemleri için elinden gelen en yüksek seviyede güleryüzlü ve çözüm odaklı hizmet sağlamaktadır.

Lokasyon

Aysima tüm hizmetlerini Türkiye lokasyon veri merkezi üzerinden sağlamaktadır. Bu sayede ziyaretçi trafiğinize en uygun lokasyonda arama motolarında daha iyi sıralamaya sahip olursunuz. Bununla birlikte kullanıcılarınız da bulunduğu lokasyona göre web sitenize daha iyi erişim sağlarlar.
Sıkça Sorulanlar

Bir sunucu üzerinde size ait web sitesinin materyallerini barındırmanızı sağlayan, koruyan ya da bu materyallere uzaktan erişimi oluşturan hizmete, işe " Hosting " denilmektedir.
Reseller hosting hizmeti ise kendinize ait diğer alan adlarınıza birbirinden bağımsız hosting hesapları oluşturmanızı sağlamaktadır.

Aylık satın alınan Reseller hosting hizmetini ilk 1 hafta içerisinde müşteri iptal ettirebilir. İlk 15 gün garantisi yanlızca 3 ay ve üstü süreli web hosting ödemeleri içindir.
Ayrıntılı bilgiyi sözleşmeler sayfamızda bulabilirsiniz.

Linux reseller hosting sunucularımızda Cpanel/WHM, windows reseller hosting sunucularımızda ise Plesk panel kullanmaktayız.