Reseller Hosting

Linux ( Cpanel ve Directadmin ) ve Windows ( Plesk ) platformlu
Reseller hosting paketlerimiz

Türkiye Lokasyon %99 Uptime Yedekli Hat ve Enerji

Reseller Hosting Paketleri

PAKET ADI
PLATFORM
HESAP SAYISI
DİSK
TRAFİK
ÜCRET
Bronz Reseller
Cloudlinux 10 Kullanıcı 10 GB 500 GB
6.80 $ / Ay SATIN AL
Standart Reseller
Cloudlinux 10 Kullanıcı 30 GB 1000 GB
8.80 $ / Ay SATIN AL
Gold Reseller
Cloudlinux 10 Kullanıcı 50 GB 2000 GB
10.80 $ / Ay SATIN AL
Platin Reseller
Cloudlinux 10 Kullanıcı 75 GB 3000 GB
12.80 $ / Ay SATIN AL
Bronz Reseller
Cloudlinux 50 Kullanıcı 10 GB 500 GB
4.00 $ / Ay SATIN AL
Standart Reseller
Cloudlinux 100 Kullanıcı 30 GB 2000 GB
6.00 $ / Ay SATIN AL
Gold Reseller
Cloudlinux 150 Kullanıcı 50 GB 2000 GB
8.00 $ / Ay SATIN AL
Platin Reseller
Cloudlinux 200 Kullanıcı 75 GB 3000 GB
10.00 $ / Ay SATIN AL
Bronz Reseller
Windows Server 10 Domain 10 GB 500 GB
5.00 $ / Ay SATIN AL
Standart Reseller
Windows Server 20 Domain 30 GB 1000 GB
7.00 $ / Ay SATIN AL
Gold Reseller
Windows Server 40 Domain 50 GB 2000 GB
10.00 $ / Ay SATIN AL
Platin Reseller
Windows Server 50 Domain 75 GB 3000 GB
12.00 $ / Ay SATIN AL

Reseller Hosting Nedir ?


Günümüzde en çok kullanılan reseller hosting kontrol panelleri Cpanel/WHM, Directadmin ve Plesk paneldir. Son dönemlerde fiyat/performans açısından Directadmin Reseller paketlerinde büyük bir rağbet görülmektedir. Hem Linux hem de Windows işletim sistemlerinde sağladığımız Reseller hosting paketleri çoklu hosting ihtiyaçlarınızı karşılamak, kolay yönetim sağlayıp uygun hosting paketlerini kendi müşterilerinize oluşturabilmek için en ideal şekilde hazırlanmıştır.


Reseller hosting paketlerinde dikkat edilmesi gerekenlerin başında kaç adet hosting hesabı oluşturabildiğiniz, toplam disk alanı ve trafiği gelir. Overselling yöntemi ile hosting hesaplarını oluştururken aktif kullanımlarına da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Sık Sorulan Sorular.

Sık Sorulan Soruların cevaplarını sizin için hazırladık.!

Toplam tahsis edilen kaynak limitleri çerçevesinde kendi belirlediğiniz limitlerle birbirinden bağımsız çoklu hosting hesabı oluşturabilmenizi sağlayan bir üst seviye hosting servisleridir.

Çoklu hosting hesabınız bulunduğunda ve birbirinden bağımsız erişime ihtiyaç duyduğunuzda reseller hosting tam size göredir. Ayrıca kendi müşterileriniz varsa reseller hosting kullanım açısından size kolaylık sağlayacaktır.

Reseller hosting ile web hosting paketleri arasında teknik alt yapı farklı değildir. Sadece size ek olarak hosting oluşturabilme yetkisi verilmektedir. Kalan tüm yapı birebir aynı olup kaynak limitleriniz değişmektedir.

Sipariş esnasında özel ip tercihi yaparsanız eğer tüm hosting hesaplarınız size özel ip üzerinde barınacaktır. Eğer oluşturduğunuz bir hosting hesabına özel ip ihtiyacınız olursa bildirim göndermeniz yeterli olacaktır.

Tüm sunucularımızda Free SSL özelliği aktif tutulmaktadır. Aynı şekilde reseller hizmetinde oluşturduğunuz hosting hesaplarında da ortalama 24 saat içerisinde ücretsiz sertifika atif olmaktadır. Kontrol panelin ve ücretsiz sertifika yapısının desteklediği rate limit çerçevesinde 3 ayda 1 otomatik yenilenmeye devam edecektir.

Cpanel ya da Directadmin panelli Linux reseller hosting hizmetlerimiz Wordpress uyumludur. Sadece Windows Plesk reseller hosting sunucularımızda performans için PHP desteği sunmadığımızdan malesef Wordpress kullanamazsınız.

Firmamız tüm sistemlerini donanımsal arıza ya da yazılımsal sorunları göz önünde bulundurarak otomatik yedeklemektedir fakat bu yedekleme sunucu güvenliği içindir. Yedek talepleriniz için ücretli servis alabilirsiniz. Aynı zamanda sipariş esnasında özel yedekleme servisi de satın alabilirsiniz.

Reseller hosting bilgileri ile size gönderilen ip adreslerini baz alarak kendi namesever adreslerinizi oluşturup kullababilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta, nameserver adreslerini kullandığınız alan adının hosting hizmetine bu nameserver adresleri için ayrıca DNS A kaydı eklemenizdir. Sadece alan adını tescil ettiğiniz yerden nameserver oluşturmanız yeterli değildir.

Reseller Hosting sayfasındaki bilgiler yetersiz mi ?

Endişelenmeyin, daha fazlası için buradayız.

overlay spinner