Sunucu Barındırma ( Co-Location )

Tekil ya da çoklu sunuculara özel olarak hazırlanan barındırma hizmetlerimiz yayında ! Sizlerde kendinize uygun sunucu barındırma hizmetine en uygun fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz.

İstanbul Lokasyon %99 Uptime Yedekli Sistemler

Sunucu Barındırma Paketleri

HİZMET
SUNUCU TİPİ
KABİNET
NETWORK
IP
SİPARİŞ
TEK SUNUCU
RACK SERVER PAYLAŞIMLI 100 Mbit/s Port - 5 TB Trafik /29 - 5 Kullanılabilir IP
ÇOKLU SUNUCU
RACK SERVER PAYLAŞIMLI ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR /28 - 13 Kullanılabilir IP
10U KABİN
RACK SERVER PAYLAŞIMLI ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR /28 - 13 Kullanılabilir IP
20U KABİN
RACK SERVER PAYLAŞIMSIZ ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR /28 - 13 Kullanılabilir IP
40U KABİN
RACK SERVER PAYLAŞIMSIZ ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR /28 - 13 Kullanılabilir IP

Sunucu Barındırma


Tek ya da çoklu sunucularınız için hazırlanmış olan barındırma hizmetlerimize bu sayfadan ulaşmanız mümkündür. Birden fazla seçenek ile birlikte farklı özelliklere sahip paketlerimize göz atabilirsiniz. Sunucu barındırma hizmeti, kişi ya da kurumlar için vazgeçilmez hizmetlerden birisidir. Kendinize ait olarak bünyenizde barındırmış olduğunuz donanımların kesintisiz bir internet, soğutma sistemi vb hizmetlerinin sunucu barındırma ile birlikte kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Hem de en uygun fiyatlarla sahip olmak sizler için bir ayrıcalık konusudur.


Hosting paketleri yerine kendi sunucularınızı kullanmak isterseniz, sunucu barındırma hizmeti tam olarak bu isteğinizi karşılamaktadır. Yüksek ve kesintisiz bir hizmet kalitesinden yararlanabilmek için mutlaka bir sunucu barındırma hizmetinden yararlanmanızı tavsiye etmekteyim.Kendiniz tek tek ek maliyetlerle uğraşmak yerine, hazır bir sunucu barındırma ile tek bir maliyet üzerinden işlemlerinizi ilerletebilirsiniz. Bu noktada bu hizmetin hem paranızdan hem de zamanınızdan yana tasarruf edeceğini de unutmayın.

Sunucu barındırma ile birlikte kendi sunucularınıza online olarak istediğiniz günde istediğiniz bir saate erişebilmek mümkündür. Kaliteli ve hızlı bir performans deneyimi yaşamak için, mutlaka sunucu barındırma hizmetlerimizden yararlanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Soruların cevaplarını sizin için hazırladık!

İşletmelerin fiziksel sunucularını bir barındırma şirketinin veri merkezine yerleştirmesine Co-location yani sunucu barındırma denmektedir. İşletme sunucusunu barındırma şirketine devreder ve barındırma şirketlerinin kesintisiz bağlantı, enerji kaynaklarını kullanırlar.

Firmamıza göndermiş olduğunuz sunucularınız, veri merkezine ulaştığında istediğiniz ayarlar ile birlikte kurularak, yaklaşık 24 saat içerisinde erişime hazır hale getirilir. Kurulum ve yapılandırma hizmet satın alım öncesinde firmamız yetkilileri ile görüşülerek belirlenmelidir.

Evet, sunucu barındırma paketlerinden istediğinizi SLA servisiyle satın aldıktan hemen sonra teknik destek ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Destek talebi kısmından gerekli iletişimi kurabilirsiniz. İsteklerinizi ve sorunlarınızı kolaylıkla iletebilirsiniz.

Profesyonel ve fiziksel bir ortamda sunucularını barındırmak isteyen tüm firmalar, sunucu barındırmayı tercih etmelidir. Kendi kriterlerine uygun bir şekilde hizmet altyapılarını ölçüm altına almak isteyen kuruluşlar, sunucu barındırma ile çok daha kaliteli bir hizmet almaktadır.

Donanım tarafınıza ait olduğu için arızalı donanımın tedarik süreci müşteriye aittir. Göndereceğiniz donanımlar firmamız tarafından sunucunuza ek ücret dahilinde ( hot swap parçalar hariç ) takılmaktadır. Cihazınıza siz müdahale etmek isterseniz eğer kabinden sökülerek teknik odaya götürülmektedir ve teknik odada donanımınızı kontrol edebiliyorsunuz. Fakat hiçbir durumda sunucuya, kabinlerimiz içerisinde fiziksel müdahalede ( güvenlik nedeniyle ) bulunamazsınız. Sunucunuz firmamızın kullandığı donanımlarla benzer ve uyumlu parçalara sahipse kesinti sürenizin kısa olması için firmamız da size parça tedarikinde bulunabilmektedir.

Talebiniz dahilinde firmamız 5Gbit DDOS koruması sağlamaktadır. Ayrıca özel olarak firewall kuralı oluşturabilir, donanımsal firewall servisi de sağlayabiliriz. Bu konuda firmamız yetkilileri ile görüşerek fiyat teklifi alabilirsiniz.
overlay spinner