Standart SSL Sertifikası

Sadece alan adı sahipliği durumunda alınan SSL sertifika paketlerimiz hizmetinizde ! En uygun fiyatlar üzerinden sahip olduğunuz alan adlarına SSL sertifikası alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

SSL Paketleri

Tek Subdomain
Domain Doğrulamalı
%99 Browser Uyumluluğu
Belge Gerektirmez
Hızlı Kurulum
Tek Subdomain
Domain Doğrulamalı
%99 Browser Uyumluluğu
Belge Gerektirmez
Hızlı Kurulum
Tek Subdomain
Domain Doğrulamalı
%99 Browser Uyumluluğu
Belge Gerektirmez
Hızlı Kurulum
Tek Subdomain
Domain Doğrulamalı
%99 Browser Uyumluluğu
Belge Gerektirmez
Hızlı Kurulum

Standart SSL Nedir ?


Belge gerektirmeyen ve sadece alan adınız ile birlikte alınan SSL sertifika hizmetimiz sizlerle buluşmaktadır. Tek subdomain seçenekleri ile birlikte belge gerekmeden hızlı kurulum eşliğinde sizlerde SSL sertifikasına hızlı adımlarla sahip olabilirsiniz. Tüm domain uzantılarını destekleyen sertifika hizmetlerimiz, kullanım tercihine göre tüm domain ve subdomain uzantılarını kabul etmektedir.


SSL sertifikaları, tüm bankalar ile uyumlu olarak kurulmaktadır. Bu güvenlik açısından en önemli konulardan birisidir. Aynı zamanda 7/24 ücretsiz destek ekibimiz ile birlikte sorunlarınızı bizlere ileterek çözülmesini talep edebilirsiniz. Hızlı kurulum ile birlikte en kısa zamanda sertifika kurulumlarını alan adlarınıza kurulum sağlamaktayız. Standart SSL hizmetinde sadece 1 subdomain ekleme hakkı bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı fazla subdomain olan ve özellikle e-ticaret sitelerinde diğer SSL sertifikalarını sizlere önermekteyiz.

Standart SSL sertifikaları, sadece tek bir alan adı ile birlikte kullanılabilmektedir. Geniş kapsamlı domain ve subdomainler için genel olarak Wildcard SSL tercih edilmektedir. Günümüzde her ikisi de büyük bir rağbet görmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Soruların cevaplarını sizin için hazırladık!

Standart SSL, 2048 bit şifreleme sağlar. İçeriğinden de anlaşılacağı üzere sadece domaini kapsayan, standart düzeyde SSL güvenlik sertifikasıdır. SSL sertifikası aynı zamanda bir ağ üzerinde yer alan veri trafiğinin güvenliğini sağlamak ve korumak üzere de kullanılmaktadır.

  • Mesajları şifreler ve ifşa edilerek kullanılmasının önüne geçer.
  • Kullanıcıların kimliklerini belirler ve SSL sayesinde tespit ederek teyit eder.
  • İletilen veriler tarih ve saatleriyle birlikte arşivlenir.
  • Belge arşivlerinin oluşumunu kolaylaştırır.
  • SSL sertifikası alan bir internet sitesinin bağlantısı gizli ve güvenlidir.

SSL sertifikası kurulumu için ilk yapmanız gereken işlem, SSL sertifikası satın almak ve ardından sertifika imzalama talebi yani CSR oluşturmaktır. SSL sertifikanızı buraya tıklayıp satın alabilirsiniz.
overlay spinner