Kurumsal Mail Gateway

Gelen ve Giden postalarınızı spam/virus kontrolünden geçirebilirsiniz

Gelen Posta Filtresi

Ağınızı Koruyun

Spam ve Trojan içeriklerini daha ağınıza gelmeden engelleyin

Şu tarihten $3.22/ay/domain
Daha Fazlası Satın AL

Giden Posta Filtresi

Spam Puanınız için koruma sağlayın

Ağınızdan spam ve trojan maili çıkmasını engelleyin

Şu tarihten $3.22/ay/domain
Daha Fazlası Satın AL

Email Arşivleme

Yedekleme ve Öneriler

Bir daha e-posta kaybetmeyin ve e-posta veri bütünlüğünü sağlayın

Şu tarihten $74.23/yıl/domain
Daha Fazlası Satın AL
Powered by:

Virüs, reklam ve zararlı içerik barındıran E-Postalardan %99.9 oranında kurtulmanız mümkün

Gelen e-posta filtrelemesi size tüm bu faydaları sağlar...

Rekabetçi fiyatlarla tam Gelen Kutusu koruması
Son derece hassas filtreleme
Kolay yapılandırma
Gelen e-posta sürekliliğini ve yedekliliğini artırın
Çeşitli raporlama seçenekleri
E-postanız üzerinde tam kontrol için kullanıcı dostu arayüz
Çalışan verimliliğini artırın
Herhangi bir posta sunucusuyla uyumlu

Gelen E-posta Filtreleme, gelen tüm e-postaları filtreler ve bu tehditler ağınıza ulaşmadan önce neredeyse %100 doğruluk oranıyla istenmeyen e-postaları ve virüsleri ortadan kaldırır. Kapsamlı kontrol paneli, tüm kontrolün sizde olmasını sağlar. Ayrıca, e-posta sunucunuzun kapalı olması durumunda e-postanız kuyruğa alınacaktır. Kuyruğa alınmış e-postaya, gelen e-posta sürekliliğinize ek olarak web arayüzü aracılığıyla erişilebilir, okunabilir ve yanıtlanabilir!

Neden bu filtrelemeye ihtiyaç duyuyorum?

BT ağ tehditleri riskini çalıştırmayı bırakın. Gelen Kutunuz her gün istenmeyen toplu postalarla doluysa, bu profesyonel bir Gelen Filtresi çözümüne ihtiyacınız olduğunun işaretidir. Gelen Kutunuz için tam koruma sağlayın ve spam, virüs ve kötü amaçlı yazılım tehditlerine veda edin!

Nasıl çalışır

Etki alanınız (otomatik olarak) Gelen Filtresine dağıtıldığında ve filtreleme etkinleştirildiğinde, e-posta SpamExperts filtreleme bulutundan geçer. Gelen e-postalar, gerçek zamanlı olarak güvenli bir şekilde analiz edilir ve taranır. Eğitim veya yapılandırma gerekmez ve her şey kutudan çıktığı gibi çalışır. İstenmeyen posta olarak algılanan tüm iletiler karantinaya taşınırken, istenmeyen ileti olmayanlar e-posta sunucunuza gönderilir. Karantina, kullanıcı dostu SpamPanel'de, e-posta raporları aracılığıyla veya hatta doğrudan e-posta istemcinizden izlenebilir! İstenmeyen e-posta ile uğraşmak için daha fazla zaman kaybetmeyin, tam kontrol sizdeyken enerjinizi iş görevlerine odaklayın.

Giden e-posta filtrelemesi size tüm bu faydaları sağlar...

Artık kara listeye alınma yok
Markanızın ve BT sistemlerinizin itibarını koruyun
İlgili maliyetlerin listeden çıkarın
Giden e-posta sürekliliğini ve dağıtımını artırın
Çalışan verimliliğini artırın
Kötüye kullanım yönetilebilirliğini iyileştirin

Giden filtreleme nedir?

Giden E-posta Filtreleme, BT altyapınızın itibarını korumak ve giden tüm e-postalarınızın olması gereken yere güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için hayati önem taşır. Bu profesyonel çözüm, istenmeyen postaların ve virüslerin ağınızdan çıkmasını engelleyecek ve IP(ler)inizin bir daha kara listeye alınmasını önleyecektir. Ayrıca, SpamExperts Giden Filtresi, güvenliği ihlal edilmiş hesapları tespit etmek ve spam yapan kullanıcıları kilitlemek için size raporlama ve araçlar sağlar.

Neden ihtiyacın var?

Ağınız hiç haberiniz olmadan spam e-posta gönderdi mi? Ağ zayıflıkları nedeniyle, hemen hemen her cihaz, giden SMTP'yi iletmek için tehlikeye girebilir ve bu da, siz farkında olmadan ağınızdan spam veya kötü amaçlı yazılımların gönderilmesine izin verir! Bu nedenle, profesyonel bir Giden Filtre çözümüne yatırım yapmanız çok önemlidir. Şirketinizin itibarını koruyun, istenmeyen postaların ağınızdan çıkmasını önleyin ve e-postanızın her zaman olması gereken yere ulaşması için kara listeye alınmasını önleyin.

E-posta arşivleme size tüm bu faydaları sağlar...

Gelen ve Giden E-posta Filtrelemeyi içerir!
Bir daha e-posta kaybetmeyin!
Verilerinizde uyumluluk sağlayın
BT sistem performansını iyileştirin
Kullanıcı dostu veri koruma yönetimi
E-posta sürekliliği, günlük kaydı ve yeniden teslimat eklendi
Sıkıştırılmış, şifreli ve güvenli arşiv

E-posta Arşivleme

E-posta Arşivleme, tüm gelen ve giden e-posta mesajlarını daha sonra erişim için korur ve korur. Kaybolan veya yanlışlıkla silinen e-postaları kurtarmak, denetim yanıtını hızlandırmak, fikri mülkiyet e-postalarını ve eklerini güvenli hale getirmek ve ayrıca dava durumunda “e-Keşif” amaçları için harika bir yoldur.

Neden ihtiyacın var?

Umutsuzca geçen yılki önemli bir e-postayı mı arıyorsunuz, ancak onu bulamıyor musunuz ve bunun sonucunda para cezası alma veya önemli bir iş anlaşmasını kaybetme riskini mi alıyorsunuz? Profesyonel bir E-posta Arşivleme çözümü ile bunu önleyin. E-posta Arşivleme, tüm e-postaların güvenli bir yedeğini korumak ve yasal olarak uyumlu olmak için kritik bir araçtır.

E-posta uyumluluğu kuruluşlar için son derece önemli bir endişe haline geldi. Bu nedenle, belirli endüstrilerde tüm e-posta mesajlarının güvenli bir şekilde yedeklenmesi ve yasal olarak uyumlu olması zorunludur.

Üye Ol ve Başla

Ürün SeçimiEk Ayarlar


Müsait Değil
$3.22/ay $74.23/yıl $3.22/ay

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Çalışır?

E-posta, spam'i size ulaşmadan önce algılayacak ve engelleyecek olan SpamExperts akıllı kendi kendine öğrenen sunucular aracılığıyla yönlendirilir.


Filtreleme ne kadar doğru?

Her gün milyonlarca e-postanın işlenmesi sayesinde, e-posta filtrelerimiz %100'e yakın doğrulukla endüstri lideri bir orana sahiptir.


Engellenen mesajları kurtarabilir miyim?

Evet, günlük arama, karantina ve diğer birçok araç içeren kapsamlı bir kontrol paneli, sistemden geçen herhangi bir e-postanın durumunu kontrol etmenizi sağlar.


Kurulum ne kadar sürer?

Kurulum hızlıdır, otomatiktir ve e-postanızı korumak için dakikalar içinde çalışır ve çalışır.


E-posta Arşivleme Nedir?

E-posta günümüzde çok önemlidir, e-postaların güvenli bir şekilde saklanması, size ekstra güven ve gönül rahatlığı sağlar.


Ne kadar e-posta saklayabilirim?

Email Archiving, varsayılan olarak 10 GB sıkıştırılmış e-posta depolama alanı içerir. Daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, ek 10 GB lisans eklenebilir.

overlay spinner