Covid-19 Tedbirlerimiz

Ülkemizi de etkileyen Corona ( Covid-19 ) salgını nedeniyle firmamızın aldığı bazı önlemler aşağıdaki gibidir; - Tüm personelimiz sadece uzaktan yönetim ile çalışacaktır.- Ofisimiz tüm ziyaretlere kapatılmıştır.- Dış toplantıların hepsi iptal edilmiştir.- Telefon desteğimiz sadece uygun departmanlar için aralıklı ... Devamını Oku »

19th Mar 2020
Cpanel/WHM lisans modeli ve fiyat değişikliği

cPanel, L.L.C. firmasının Oakley Capital tarafından satın alınmasıyla 27.06.2019 tarihinde Cpanel/WHM lisanslama modelinde ve mevcut fiyatlarda değişikliğe gitmiştir.Yeni lisanslamada her kullanıcı için aylık 0,2 Dolar ve lisans başlangıç fiyatında 3 kata kadar artış yaşanmıştır. Firmanın yeni kararı nedeniyle tüm ... Devamını Oku »

12th Jul 2019
Yeni Kaynak Limitleri

Tüm paylaşımlı hosting hizmetlerimizde artık hosting paketinizi yükselttiğinizde sadece trafik ve alan limitleri değil aynı zamanda işlemci, ram ve dosya adeti limitleriniz de yükseltilmektedir. Bu sayede web sitenizin hızı da artarak daha fazla dosya oluşturabileceksiniz. Linux hosting paketlerimizde kaynak limitleri ile alakalı ... Devamını Oku »

19th Nov 2018
CPU Hosting Paketleri Aktif edildi

Paylaşımlı hosting hizmetlerinde sağlanan kaynak limitlerini aşan fakat sanal sunucu hizmeti için de kullanımından ötürü kararsız kalan müşterilerimiz için CPU hosting paketlerimizi aktif etmiş bulunuyoruz. CPU hosting hizmetlerimiz ile daha yüksek kaynak limitleri kullanabilir ve bu yönde çalışmalarınızı ... Devamını Oku »

19th Nov 2018